Ziyaretçi Defterine Yazılanlar ( Deftere Yazmak için tıklayın )
Yazan : A.Ekrem DOGAN 19.4.2018 10:09:06
                  EN KISA ÖZETİ İŞTE BU;

Önümüzde iki seçenek vardır: Ya Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçiminin normal tarihi olan 3 Kasım 2019 beklenecek; Ya da milli mecburiyet ve ortaya çıkan meşru gerekçelerden dolayı seçimler erkene çekilecektir.

Bilinmelidir ki, gerekli uyum yasalarının süratle çıkarılmasının akabinde, Milliyetçi Hareket Partisi takdir ve tercih hakkını seçimlerin erkene alınmasından yana kullanacaktır. Bu işi daha fazla uzatmaya gerek yoktur.

Kaosa oynayanların oyunlarını bozmak şarttır.Seçim var mı yok mu, erken mi olacak, zamanında mı yapılacak anlaşmazlık ve çekişmelerine son verilmesinin vakti gelmiştir.

26 Ağustos 2018 Pazar günü, yani Malazgirt Zaferi'yle Büyük Taarruzun yıldönümlerinde, Türk milleti yeni bir zafer ruhuyla sandığa gidip hem Cumhurbaşkanı, hem de Milletvekili Genel Seçiminde Türk ve Türkiye düşmanlarına hak ettikleri dersi vermesi en makul, en mantıklı, en akılcı, en demokratik yoldur. İrade milletindir, istikbal milletindir, istiklal milletindir, ihanet ise millet karşısında asla tutunamayacaktır.

İç ve dış tehditlerin ağırlaştığı zaman diliminde, Türkiye yeni hükümet sistemine çok seri şekilde geçmeli, taşlar yerine oturmalı, sığ tartışmalar bıçak gibi kesilmelidir. Bize göre başka çare kalmamıştır. Seçim güvenliği bahanesine sığınıp siyasi kundakçılıktan medet uman, lekeli ortaklarıyla Türkiye'nin belini bükmeye çalışan CHP'ye ve diğer yancılarına hodri meydan diyoruz.

Seçimse istediğiniz buyurun gereğini yapalım. Bırakalım hükmü Türk milleti versin
Yazan : A.Ekrem DOGAN 12.4.2018 11:32:52
Fidel OKAN DENİLEN DİNGİL;

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye ettiği hakaretten sonra dünyanın küfürünü, hakaretini yedi. Ama hala "doymadım" diyor. Bir yandan da "Bana hakaret ediyorlar, beni tehdit ediyorlar" diye ağlıyor.
Şu an emin olun hali şu fıkradaki gibidir.

Köpeğe sormuşlar:
- Niçin havlayıp duruyorsun?
- Yürekliliğimden… demiş köpek..
- Öyleyse gerin niçin gelip gidiyor?
Köpek yanıtlamış soruyu:
- Korkumdan!

***
"Bana bir şey yapsınlar" diye Ülkücüleri tahrik ediyor, resmen provokatörlük yapıyor. Yarın başına bir iş geldiğinde, Ülkücü Hareketi suçlayıcı propaganda yapacaklar. Oyun ve tezgâh böyle kurulmuş sanırım.

FETÖ'nün kuklası olduğu her halinden belli olan Fidel Okan'ı, FETÖ resmen kullanıp ateşe atmıştır. Yoksa hukuk okumuş, avukatlık yapan birisi, emrinde milyonlarca Bozkurtları olan bir lidere o hakareti edebilir mi?

Fidel Okan basit biri değildir. 15 Temmuz'un planlayıcısı Adil Öksüz'ün bile onu cep telefonundan arayacak kadar yakınlığı vardır. Diğer FETÖ imamlarıyla olan yakın dostlukları da buna eklenirse, FETÖ Fidel Okan üzerinden karanlık bir senaryo hedeflemektedir.

FETÖ herhalde Fidel Okan'ı da böyle intihara sürüklemektedir.
Firardaki Adil Öksüz'ün belki de Fidel Okan üzerinden yeni kanlı senaryoları vardır. Bunun için MHP'ye doğru havlaması bir başlangıç olarak seçilmiştir.

Bozkurtlar, iti-köpeği muhatap alırken bu yüzden çok dikkatli olmalıdır. İtini gözden çıkaran sahiplerin tezgâhına düşmemek lazımdır.

Yazan : A.Ekrem DOGAN 3.4.2018 09:09:49
                        MEKANIN CENNET OLSUN
"Bölünme kabul etmez, kutsal bir bütün halinde Büyük Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz",

"Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ulaşamaz", "Türk töresi, Türk ülküsünün ayrılmaz parçasıdır"

sözlerinin sahibi BAŞBUĞ'un en büyük mirası olan MHP, bugün de kurucu genel başkanının çizgisinde, "büyük ve güçlü Türkiye" mücadelesini sürdürüyor. Türkeş'in "Dokuz Işık" doktrini ise milliyetçilerin ve TÜRKAV'ın yol haritası olmaya devam ediyor.
TÜM HAKLARIMIZ HELAL OLSUN

HİÇ BİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİZ...
Yazan : A.Ekrem DOGAN 29.3.2018 12:45:47
de yeni partisindeki PKK-HDP sevdalılarına bakmıyor!

CHP-HDP yancısı olmuş yeni partisine bakmıyor!

MHP'yi AKP ile beraber hareket etmekle suçluyor.

Zekâsı, aklı, milliyetçiliği işte bu kadarmış bu zavallının…

Terör örgütlerine karşı birlik olmuş MHP ve AKP'yi eleştirip, Afrin operasyonuna karşı çıkan CHP-HDP-İP cephesinde yer almak ancak Fahrettin Yokuş gibi zekâların işiydi. Şimdi bu başarısıyla övünüyor.

Yokuş ve Koncuk ikilisi "İP'e katkımız olsun" diyorsa, tez elden FETÖ-SEN sendikasını kurmalıdır. Ancak öyle tutunurlar İP'e…

1 Kasım seçimleri sonrası inkârla, maskeyle buraya kadar gelmişlerdi. Yol tükenince gerçek yüzleri ortaya çıktı.

Meğerse tükürülecek yüz sahipleriymiş…
Yazan : A.Ekrem DOGAN 29.3.2018 12:44:56
FETÖ-SEN'in tüzüğünü de "Ben FETÖ'nün Belediyeler İmamıyım" diye canlı yayınlara mesaj atan İP Milletvekili İsmail Ok'a yazdırır, stratejik akılı da 15 Temmuz'dan önce "Türkiye'de farklı gelişmeler olacak" diyerek MHP'deki görevlerini bırakıp, apar-topar kaçan Ümit Özdağ'dan alırsın?

İyi olmaz mı Fahrettin Yokuş Efendi?

Koncuk ve Yokuş ikilisinin maskesinin düştüğü an olan İP'e üye olmalarına dair fotoğrafı görünce sosyal medya hesabımdan "Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk'un ve Kamu-Sen'e her türlü mikropluğu bulaştıran Fahrettin Yokuş'un İP'e geçmesi, Türk-Kamu-Sen temizliğinin doğruluğunu ispatlamıştır. Hocaefendileri "Sahip çıkın. Onu koruyun" demişti. Onu yapacaklar ! " twitini atmıştım.

Bunun üzerine Fahrettin Yokuş isimli Truva atı, şahsımı tetikçi olmakla ve MHP'den ayrılan herkese çamur atmakla suçlayan cevap yazdı. Bu cevaba da "Haysiyetsiz adam. Bana ona-buna çamur atıyor diyorsun. Yüzlerce davam var, içinden bir tane iftiradan dolayı açılmış dava göster. Şunu yalan yazıyorsun diye örnek göster. İP'in kimde bugün herkese gösterdin. Şeref yoksunu,1 Kasım sonrası ne haltlar çevirdiğiniz bugün tescillendi."  Şeklinde karşılık verdim. Sosyal medya hesabından beni engelleyip kaçtı, gitti.
Yazan : A.Ekrem DOGAN 29.3.2018 12:43:35
Türkiye Kamu-Sen'in ülke genelinde bazı temsilcilikleri MHP'deki operasyona omuz vererek kendini hissettirmeye başlamıştı.

"Bunları kim organize ediyor?" diye soruyorduk. Aldığımız cevap hep "Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş" oluyordu. Ve hatta Türkiye Kamu-Sen'in düzenini onun bozduğunu, sendikayı mikrop gibi karıştırdığını belirtiyorlardı.

Meğerse kazın ayağı öyle değilmiş ve bunu geçtiğimiz gün yaşanan bir olayla bunu çok net anladık.

Türkiye Kamu-Sen'in eski Genel Başkanı İsmail Koncuk görevinden ayrılır ayrılmaz, yanına ayaklı fitneci Fahrettin Yokuş'u da alarak gitti İP'e üye oldu.

Böylece 1 Kasım seçimleri sonrası ortaya atılan tüm iddialarında doğru olduğu tescillenmiştir. Muhatapları çok iyi bilir, MHP ve Türkiye Kamu-Sen arasında yaşanan gergin dönemde hep yapıcı olmaya, iddialara "Acaba" şerhi düşerek değerlendirmeye ve aracı olmaya çalışmıştım. İyi niyetin zaman kaybı olduğunu çok net anladım. Fakat fitne mikrobunu yayma konusunda Fahrettin Yokuş'un işlevi konusunda hiç yanılmadım onu da belirtmiş olayım.

İsmail Koncuk ve Fahrettin Yokuş "Yavru- Katip" misali hem de sendika görevlerinden istifa ettikleri gün, koştura koştura İP'e üye olmaya gitmeleri oyunun son perdesi olmuştur.

O halde bazı iddialar artık derinlemesine araştırılmalıdır. Bunların en önemlisi ise 1 Kasım seçimleri sonrası, üyelerin aidatlarıyla biriken yüklü miktar para MHP üzerinde operasyon yapmak isteyenlere aktarılmış mıdır?

Bugüne kadar "Bizim hiçbir bağımız, bağlantımız yok" diyen Koncuk ve Yokuş ikilisi, sendika görevlerinden istifa eder etmez niçin Meral Akşener'in partisine katılmıştır?
Yazan : A.Ekrem DOGAN 29.3.2018 12:41:49
Türkiye Kamu-Sen, Türkiye'nin en etkili, en güçlü sendikalarından birisidir. Sendikal faaliyetlerinin yanında sosyal-kültürel faaliyetleriyle de toplum içinde varlığını hissettirmektedir.

Alt yapısı, 6 Mart 1989 tarihinde kurulan Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) ile başlayan Türkiye Kamu-Sen, 14 sendikanın bir araya gelmesiyle de 24 Haziran 1992'de kurulmuştur. Türk milliyetçiliğini temel ölçü alan bir sendikadır.

Kurulduğu günden bu yana değişmez gelenekleri ve ölçüleri vardır. O ölçü ve gelenekleri kim değiştirmeye kalkarsa zaten soluğu başka yerde almaktadır. Bundan önce örneklerini çok gördüğümüz gibi, 1 Kasım seçimleri sonrası da Türkiye Kamu-Sen içinde gelenek ve ölçüleri değiştirmeye çalışan tiplere şahit olduk…
Yazan : A.Ekrem DOGAN 29.3.2018 09:03:32
ÇOK DEĞERLİ ARKADAŞLAR
SİZLERDEN RİCAM MAÇ,SPOR, MAGAZİN V.B. İT SÜRÜSÜ GİBİ GAZETELERE BAKTIĞINIZ GİBİ BUGÜN Kİ ORTADOĞU GAZETESİNDE YILDIRAY ÇİÇEK' İN YAZISINI LÜTFEN OKUYUN.
(tabiki okuyanlara sözümüz birde vakfımız sitesine allah rızası için girip ne var ne yok diye bakmayanlara)
CANINIZ SAĞOLSUNYazan : A.Ekrem DOGAN 27.3.2018 12:03:24
VAKFIMIZ GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU UYESİ  EMEKTARIMIZ SAYIN ÜNAL ZEYTİN ' İN KIZKARDEŞİ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.
MERHUMEYE RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

ÜNAL ZEYTİN
GSM:0530 920 60 91
Yazan : TÜRKAV Genel Merkezi 22.3.2018 09:15:49
Bugün Mübarek Üç Ayların başlangıcı. Bizleri mübarek üç aylara ulaştıran Allah'a şükürler olsun. Bizleri rahmeti ile merhamet etsin. Kandilimiz mübarek olsun.

"Allahümme bârik lena fî recebe ve şa’bân ve belliğna ramazan (Allah’ım Recep ve Şaban ayını bize bereketli kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır).”
Ylk Geri Yleri Son   1.Sayfa görüntüleniyor
 Toplam 86 Sayfa :  858  kayyt mevcuttur.

TÜRKAV'ın yapacağı tüm etkinlik ve
faaliyetlerden haberdar olmak için
lütfen kayıt olun !

HÜSNÜ KOZAN,  G.ANTEP,  19.4.1977
ŞERİF NEİDİM,   İSTANBUL,  19.4.1978
BAKİ AYHAN,   ANKARA,  19.4.1979
ALİ YENİZÖZDOĞDU,   İSTANBUL,  19.4.1980
DURAN ALTIPARMAK,  TRABZON,  19.4.1980

Sizleri minnet ve sükran duygularımızla yadediyoruz. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun. (Amin);
Ruhları için FATIHA
TÜRKAV GENEL MERKEZI        
Binlerce kilometrelik bir yolculuk bile, tek bir adımla başlamak zorundadır. Lao TZU
» Aktif Ziyaretçi 1
» Bugün Gelen 69
» Toplam Ziyaretçi 8957965
SAYIN ZİYARETÇİMİZ
» Bu sitemizi ziyaretiniz
Paylaş | |
Eti Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 54/4 - Çankaya / ANKARA Telefon ve Belgegecer :( 0312 ) 433 80 70 TÜRKAV Web Sitesi

Copyright © 2016 By Nogay  
Tüm Hakkı Saklıdır.