Ziyaretçi Defterine Yazılanlar ( Deftere Yazmak için tıklayın )
Yazan : A.Ekrem DOGAN 31.5.2018 10:08:54
TÜRKAV İMAMOĞLU ŞUBE BAŞKANIMIZ SAYIN ÖMER IŞIK' IN BABASI VEFAT ETMİŞTİR.
MERHUMA ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA SABIRLAR DİLERİZ.
MEKANI CENNET OLSUN.

ÖMER IŞIK
0506 771 95 59
Yazan : A.Ekrem DOGAN 24.5.2018 21:37:16
VAKİF GENEL MERKEZ YONETİM KURULU UYEMİZ İ.SONER KINDIR' IN ABLASI VEFAT ETMİSTİR.

MERHUMEYE RAHMET YAKINLARINİN BAŞİ SAGOLSUN
Yazan : A.Ekrem DOGAN 8.5.2018 09:30:21
VAKFIMIZ BURSA ŞUBE (ESKİ) BAŞKANI CENGİZ TAFLİOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.RABBİM YAKINALRINA SABIRLAR VERSİN
MEKANI CENNET OLSUN .
CENGİZİM VARSA HAKKIMIZI HELAL OLSUN...
Yazan : TÜRKAV Genel Merkezi 28.4.2018 22:51:23
Gaziantep Şube Başkanımız Selçuk UĞUR'un annesi vefat etmiştir. Cenazesi 29.04.2018 tarihinde saat 11:00 de  Yeşilkent Mezarlığından alınıp Büyük Karacaören köyüne defn edilecektir. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Şube Başkanımız ve ailesine sabır dileriz.

İrtibat No: 0505 481 77 00
Yazan : A.Ekrem DOGAN 24.4.2018 08:50:40
1993 yılında Ankara'da "gönüllü sivil toplum kuruluşları"nın düzenlediği bir seminerde yaptığı konuşmada "Türkiye'nin yapısı ve bunun devam ettirilebilirliği nedir?

Doğrusu bunu bir sorgulamak gerek" diyerek, kuruluş ilkelerini tek tek tartışırken "Milliyetçilik; öyle olmuş ki; Türkçülük şeklinde alınmış ve bu ister istemez, aksini de bazı insanların aklına getirmiştir.

Meselâ, -bunları açık söylemek zorundayım- 'Ne mutlu Türküm diyene' lafını tutup her yere yaza yaza ve bunu özellikle hiç olmayacak yerlere yaza yaza, Türkiye aslında ilkel bir hale dönmüştür.

'Bir Türk dünyaya bedel' gibi, bu laflar aslında Türkiye'nin, geçmişteki bütün insanları İslâm kardeşliği etrafında toplayan bütünlüğünü tehdit eder anlama gelmiştir"

diyebilmiş bir kişidir.  Abdullah GÜL
Yazan : A.Ekrem DOGAN 19.4.2018 10:09:06
                  EN KISA ÖZETİ İŞTE BU;

Önümüzde iki seçenek vardır: Ya Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçiminin normal tarihi olan 3 Kasım 2019 beklenecek; Ya da milli mecburiyet ve ortaya çıkan meşru gerekçelerden dolayı seçimler erkene çekilecektir.

Bilinmelidir ki, gerekli uyum yasalarının süratle çıkarılmasının akabinde, Milliyetçi Hareket Partisi takdir ve tercih hakkını seçimlerin erkene alınmasından yana kullanacaktır. Bu işi daha fazla uzatmaya gerek yoktur.

Kaosa oynayanların oyunlarını bozmak şarttır.Seçim var mı yok mu, erken mi olacak, zamanında mı yapılacak anlaşmazlık ve çekişmelerine son verilmesinin vakti gelmiştir.

26 Ağustos 2018 Pazar günü, yani Malazgirt Zaferi'yle Büyük Taarruzun yıldönümlerinde, Türk milleti yeni bir zafer ruhuyla sandığa gidip hem Cumhurbaşkanı, hem de Milletvekili Genel Seçiminde Türk ve Türkiye düşmanlarına hak ettikleri dersi vermesi en makul, en mantıklı, en akılcı, en demokratik yoldur. İrade milletindir, istikbal milletindir, istiklal milletindir, ihanet ise millet karşısında asla tutunamayacaktır.

İç ve dış tehditlerin ağırlaştığı zaman diliminde, Türkiye yeni hükümet sistemine çok seri şekilde geçmeli, taşlar yerine oturmalı, sığ tartışmalar bıçak gibi kesilmelidir. Bize göre başka çare kalmamıştır. Seçim güvenliği bahanesine sığınıp siyasi kundakçılıktan medet uman, lekeli ortaklarıyla Türkiye'nin belini bükmeye çalışan CHP'ye ve diğer yancılarına hodri meydan diyoruz.

Seçimse istediğiniz buyurun gereğini yapalım. Bırakalım hükmü Türk milleti versin
Yazan : A.Ekrem DOGAN 12.4.2018 11:32:52
Fidel OKAN DENİLEN DİNGİL;

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye ettiği hakaretten sonra dünyanın küfürünü, hakaretini yedi. Ama hala "doymadım" diyor. Bir yandan da "Bana hakaret ediyorlar, beni tehdit ediyorlar" diye ağlıyor.
Şu an emin olun hali şu fıkradaki gibidir.

Köpeğe sormuşlar:
- Niçin havlayıp duruyorsun?
- Yürekliliğimden… demiş köpek..
- Öyleyse gerin niçin gelip gidiyor?
Köpek yanıtlamış soruyu:
- Korkumdan!

***
"Bana bir şey yapsınlar" diye Ülkücüleri tahrik ediyor, resmen provokatörlük yapıyor. Yarın başına bir iş geldiğinde, Ülkücü Hareketi suçlayıcı propaganda yapacaklar. Oyun ve tezgâh böyle kurulmuş sanırım.

FETÖ'nün kuklası olduğu her halinden belli olan Fidel Okan'ı, FETÖ resmen kullanıp ateşe atmıştır. Yoksa hukuk okumuş, avukatlık yapan birisi, emrinde milyonlarca Bozkurtları olan bir lidere o hakareti edebilir mi?

Fidel Okan basit biri değildir. 15 Temmuz'un planlayıcısı Adil Öksüz'ün bile onu cep telefonundan arayacak kadar yakınlığı vardır. Diğer FETÖ imamlarıyla olan yakın dostlukları da buna eklenirse, FETÖ Fidel Okan üzerinden karanlık bir senaryo hedeflemektedir.

FETÖ herhalde Fidel Okan'ı da böyle intihara sürüklemektedir.
Firardaki Adil Öksüz'ün belki de Fidel Okan üzerinden yeni kanlı senaryoları vardır. Bunun için MHP'ye doğru havlaması bir başlangıç olarak seçilmiştir.

Bozkurtlar, iti-köpeği muhatap alırken bu yüzden çok dikkatli olmalıdır. İtini gözden çıkaran sahiplerin tezgâhına düşmemek lazımdır.

Yazan : A.Ekrem DOGAN 3.4.2018 09:09:49
                        MEKANIN CENNET OLSUN
"Bölünme kabul etmez, kutsal bir bütün halinde Büyük Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz",

"Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ulaşamaz", "Türk töresi, Türk ülküsünün ayrılmaz parçasıdır"

sözlerinin sahibi BAŞBUĞ'un en büyük mirası olan MHP, bugün de kurucu genel başkanının çizgisinde, "büyük ve güçlü Türkiye" mücadelesini sürdürüyor. Türkeş'in "Dokuz Işık" doktrini ise milliyetçilerin ve TÜRKAV'ın yol haritası olmaya devam ediyor.
TÜM HAKLARIMIZ HELAL OLSUN

HİÇ BİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİZ...
Yazan : A.Ekrem DOGAN 29.3.2018 12:45:47
de yeni partisindeki PKK-HDP sevdalılarına bakmıyor!

CHP-HDP yancısı olmuş yeni partisine bakmıyor!

MHP'yi AKP ile beraber hareket etmekle suçluyor.

Zekâsı, aklı, milliyetçiliği işte bu kadarmış bu zavallının…

Terör örgütlerine karşı birlik olmuş MHP ve AKP'yi eleştirip, Afrin operasyonuna karşı çıkan CHP-HDP-İP cephesinde yer almak ancak Fahrettin Yokuş gibi zekâların işiydi. Şimdi bu başarısıyla övünüyor.

Yokuş ve Koncuk ikilisi "İP'e katkımız olsun" diyorsa, tez elden FETÖ-SEN sendikasını kurmalıdır. Ancak öyle tutunurlar İP'e…

1 Kasım seçimleri sonrası inkârla, maskeyle buraya kadar gelmişlerdi. Yol tükenince gerçek yüzleri ortaya çıktı.

Meğerse tükürülecek yüz sahipleriymiş…
Yazan : A.Ekrem DOGAN 29.3.2018 12:44:56
FETÖ-SEN'in tüzüğünü de "Ben FETÖ'nün Belediyeler İmamıyım" diye canlı yayınlara mesaj atan İP Milletvekili İsmail Ok'a yazdırır, stratejik akılı da 15 Temmuz'dan önce "Türkiye'de farklı gelişmeler olacak" diyerek MHP'deki görevlerini bırakıp, apar-topar kaçan Ümit Özdağ'dan alırsın?

İyi olmaz mı Fahrettin Yokuş Efendi?

Koncuk ve Yokuş ikilisinin maskesinin düştüğü an olan İP'e üye olmalarına dair fotoğrafı görünce sosyal medya hesabımdan "Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk'un ve Kamu-Sen'e her türlü mikropluğu bulaştıran Fahrettin Yokuş'un İP'e geçmesi, Türk-Kamu-Sen temizliğinin doğruluğunu ispatlamıştır. Hocaefendileri "Sahip çıkın. Onu koruyun" demişti. Onu yapacaklar ! " twitini atmıştım.

Bunun üzerine Fahrettin Yokuş isimli Truva atı, şahsımı tetikçi olmakla ve MHP'den ayrılan herkese çamur atmakla suçlayan cevap yazdı. Bu cevaba da "Haysiyetsiz adam. Bana ona-buna çamur atıyor diyorsun. Yüzlerce davam var, içinden bir tane iftiradan dolayı açılmış dava göster. Şunu yalan yazıyorsun diye örnek göster. İP'in kimde bugün herkese gösterdin. Şeref yoksunu,1 Kasım sonrası ne haltlar çevirdiğiniz bugün tescillendi."  Şeklinde karşılık verdim. Sosyal medya hesabından beni engelleyip kaçtı, gitti.
Ylk Geri Yleri Son   1.Sayfa görüntüleniyor
 Toplam 87 Sayfa :  863  kayyt mevcuttur.

TÜRKAV'ın yapacağı tüm etkinlik ve
faaliyetlerden haberdar olmak için
lütfen kayıt olun !

MUSTAFA KOÇAK,  FATSA,  19.6.1979
DİNÇER KARTALLI,   İSTANBUL,  19.6.1980
NİZAMETTİN AKBAŞ,  BURSA,  19.6.1985

Sizleri minnet ve sükran duygularımızla yadediyoruz. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun. (Amin);
Ruhları için FATIHA
TÜRKAV GENEL MERKEZI        
Tomurcuk derdinde olmayan ağaç,odundur. Necip Fazıl Kısakürek
» Aktif Ziyaretçi 1
» Bugün Gelen 1485
» Toplam Ziyaretçi 9034342
SAYIN ZİYARETÇİMİZ
» Bu sitemizi ziyaretiniz
Paylaş | |
Eti Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 54/4 - Çankaya / ANKARA Telefon ve Belgegecer :( 0312 ) 433 80 70 TÜRKAV Web Sitesi

Copyright © 2016 By Nogay  
Tüm Hakkı Saklıdır.