TÜRKAV Mersin İl Başkanlığı iftar yemeği verdi

TÜRKAV Mersin İl Başkanlığı iftar yemeği verdi

 Mersin Büyükşehir Kongre ve Sarayı’nda verilen iftar yemeğine yoğun bir katılım oldu. Musul Telafer, Kerkük ve Bayırbucak Türkmenlerini de katıldığı iftar yemeğine; MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur GÖLGELİ, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin 1. Sıra adayı Olcay KILAVUZ, MHP İl Yöneticileri ve ilçe Başkanları, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin KOCAMAZ, MHP Milletvekili Adayları: Dilek Usluvar, Mustafa YALÇIN, Yunus KIZIL, Hayal Funda ÖNDER, Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan DEMİR, T. Kamu-Sen Mersin İl Temsilcisi Metin ERCAN, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Berrin ALTINTAŞ, ilçe kadın kolları başkanları katıldı.

 

İftar öncesinde konuşma yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin 1. Sıra adayı Olcay KILAVUZ,  ülke içinde ve dışında gelişen sorunları anlattı. Yapılan ihanetler karşısında, Ülkücülerin devlete millete her zaman sahip çıktıklarını söyledi. Küresel güçlerin vatan üzerinde sinsice  oyunlar yaptıklarını tuzaklar kurduklarını söyleyerek bunlarla mücadele edecek olan gücün ülkücüler olduğunu belirterek T. Kamu-Sen’li memurların sorunlarını da dile getirdi. Kılavuz, “ Biz biliyoruz, TÜRKAV’ın mensupları, T. Kamu-Sen’in mensuplarının yıllardır eziyetlerle zulümlerle karşı karşıya geldiklerini biliyoruz. İnşallah sıradan bir siyasetçi gibi boş beleş vaatlerde bulunmak istemiyoruz ama sizlerin bir kardeşi ülküdaşı olarak Ankara’da sizlerin sorunlarını çözmek için tüm gayretleri yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın” sözünü verdi.

 

 

TÜRKAV Mersin İl Başkanı Mustafa TEKEREK, 1989 yılında Başbuğ Alparslan Türkeş’in kurduğu Ülkücü Kamu Çalışanlarının TÜRKAV’da birleştiği ve 29 yıldır davasından hiç sapmadan yoluna devam Ülkücülerden oluşuyor. Hepimiz Türk yıldırımdır diyen birer Mustafa Kemal’iz!” sözleriyle TÜRKAV üyelerinin milletin devletin yanında olduklarını söyledi.  Başkan TEKEREK, “ Hepimiz Türk yıldırımdır kasırgadır diyen Mustafa Kemaliz. Dünyayı aydınlatan güneşiz. Hepimiz muhtaç olduğu kudreti damarlarındaki asil kanda  arayan Türk milletiyiz. Ben bir Türk Milliyetçisiyim böyle doğdum, böyle öleceğim diyen Mustafa Kemaliz.

Tanrı nasip eder, ömrüm yeterse Musul Kerkük Adalar Selanik Batı Trakya’yı geri alacağım diyen Aziz Atatürk!

Bozkurtların Asenaların burada, yürüyor Kızıl Elmaya!

Türklük için mücadeleyi ve çile çekmeyi hayat nizamı yapan, Türklük uğruna mücadele eden bir nesil ortaya koyan büyük insan, Türk adını Türk Bayrağını bulunduğu her yerde en yükseğe taşıyan taşıtan, tarihe iz bırakan tarihi değiştiren, bir dava ve mücadele adamı, Türk tarihinin son Başbuğu, Ey Alparslan TÜRKEŞ, evlatların burada. Senin açtığın yolda elif gibi dik, Hira dağı kadar müslüman ve Tanrı dağı kadar Türk’üz.

 

 

Bu ülke için yeminimiz var vazgeçilmez diyen, millete hizmet yolunda şahsi menfaatlerden sıyrılan önce ülkem diyen, gündemi takip etmeyip gündemi belirleyen liderim. Hareketimizin süzme balı diye hitap ettiğin TÜRKAV burada.

 

Her biri çelik gibi, birer Devlet BAHÇELİ.

 

1991-92 de Ülkücü camiaya TÜRKEŞ’siz Türk Milliyetçiliği operasyonu yapanlar, 2011 kaset komplosu ile MHP’yi yok edeceğini düşünenler, tarlalarda MHP’yi dizayn etmeye kalkışanlar, Devlet BAHÇELİ’siz bir MHP hayali kuranlar.

Lider dimdik ayakta. Ülke gündemini oluşturup milli bir politika ile Türkiye’ye yön vermekte. Onun yolbaşçıları burada. Her birimiz birer  Devlet BAHÇELİ’yiz.” dedi.

 

 

 

Neden Cumhur İttifakı’nın doğduğunun iyi bilinmesi gerektiğinin altını çizen Başkan TEKEREK, hainlerin giriştiği terör olaylarını hatırlatarak 15 Temmuz darbe girişiminin ardından milli bir politika izlendiğine dikkat çekti.  Başkan TEKEREK, “Yıllardır savunduğumuz politikaların hükümetçe uygulandığı görülmüştür. Milli bir politika izleyen Türkiye’nin karşısında küresel güçler harekete geçmiştir. Terörle diz çöktürülemeyen ülkemize ekonomik baskılar başlamıştır. Bu baskılar sonucunda genel başkanımız ülkeyi biran önce düze çıkarmak adına erken seçim istemiştir. Var olan politik gerçekler üzerinden milli bir politikaya dönen Ak Parti ile Cumhur İttifakı’nı öne sürmüştür. Ülkemizin geleceği açısından bu ittifak desteklenmelidir.” dedi.

 

 

 

Terör odaklarına yine en sert muhalefetin yapıldığına dikkat çeken Başkan TEKEREK, milletin gelişmeleri takip ederek  Türkiye’nin sigortası olan MHP’ye oyunu vermeli.” diyerek MHP Lideri Dr. Devlet BAHÇELİ’nin sözü ile konuşmasını tamamladı. Başkan TEKEREK,   son olarak genel başkanımız derki; yediğimiz aşıda biliriz, atacağımız taşı da, duracağımız yeri biz belirleriz, söyleyeceğimiz sözü de. Ne Mutlu Türküm Diyene!”

 

Toplam 1198 defa okunmu?tur.
Eklenme Tarihi : 7.6.2018 16:21:59
Payla? | |
MEHMET AKYÜZ,   URFA,  16.8.1978
MUSA AKIN,  AYDIN,  16.8.1978
ZİYA AKYÜZ,  URFA,  16.8.1978
MEHMET KURT,  TRABZON,  16.8.1979
MEVLÜT CENGİZ,  ADANA,  16.8.1979
AHMET KÖYLÜOĞLU,  ANKARA,  16.8.1980
İBRAHİM NALBANTOĞLU,  KAYSERİ,  16.8.1980
METİN COŞKUN,  ANKARA,  16.8.1980
NİYAZİ TURLUOĞLU,  FATSA,  16.8.1980
SAİT DOĞAN,  G.ANTEP,  16.8.1980
SAİT VEDAT ÖZBEK,  SAMSUN,  16.8.1980

Sizleri minnet ve sükran duygularımızla yadediyoruz. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun. (Amin);
Ruhları için FATIHA
TÜRKAV GENEL MERKEZI        
Olmamış şeyleri soracağına, olmuşlardan ibret al. Hz.Ömer (r.a)
» Aktif Ziyaretçi 1
» Bugün Gelen 1827
» Toplam Ziyaretçi 9450613
SAYIN ZİYARETÇİMİZ
» Bu sitemizi ziyaretiniz
Paylaş | |
Eti Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 54/4 - Çankaya / ANKARA Telefon ve Belgegecer :( 0312 ) 433 80 70 TÜRKAV Web Sitesi

Copyright © 2016 By Nogay  
Tüm Hakkı Saklıdır.