TÜRKAV ÇORUM’DAN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ZİYARETİ

TÜRKAV ÇORUM’DAN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ZİYARETİ

 TÜRKAV ÇORUM’DAN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ZİYARETİ

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çorum Şube Başkanlığı olarak hafta sonunda; Milliyetçi Hareket Partisi 12. Olağan Büyük Kurultayında Genel Başkanlığa tekrar seçilen Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ve Genel Başkanlık Divanına hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledik.

Kongre nedeniyle yapılan nezaket ziyaretine Türkav Çorum İl Başkanı Fikret AKTAĞ ve yönetim kurulu üyeleri: Tahsin BOYACI, Ali Gökan UZ, Mustafa YILDIRIM, Fahri ÇAKIROĞLU, Ali Rıza ERDEM, Galip CENNET, Mustafa SERDAR, Kenan ŞİNİK ve Şerif TAŞ katıldı.

Türkav yönetim kurulu olarak yaptığımız ziyarette: kamu çalışanlarının sıkıntılarını aktardık ve şikâyetlerini dile getirdik. Çorum’un ve Çorumluların taleplerini ilettik. Memleketimizin güncel konuları hakkında istişarede bulunduk. Memleketimize yapacakları hizmetlerde başarılar diledik.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’de ziyaretten duyduğu memnuniyetlerini belirterek, Bu süreçte Türkav’a büyük görev düştüğünü, tüm kamu çalışanlarının dertleriyle hemhal olarak, çalışmalara devam etmemizi emrettiler.

BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İ ZİYARET

Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatının 21. Senei devriyesinde kabri başında Kuran tilaveti yaparak ruhuna Fatiha okuduk.

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİNİ ZİYARET

Ülkü Ocakları Genel Merkezini ziyaret ederek; Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Beyefendiye; başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettik. Memleketimizi güncel konularını istişare ettik. Dün olduğu gibi bugün de Ülkü Ocaklarının faaliyetlerinde her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik. Vakfımızı ziyarete davet ettik.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Beyefendi de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çorum ziyaretinde mutlaka uğrayacaklarını belirttiler.

KAMUSEN – TÜRK EĞİTİM SEN ZİYARETİ

Türkav heyeti ziyaretine, Türk Eğitim Sen’de kısa süre önce yapılan 6. Olağan Kongre nedeniyle Hayırlı olsun Ziyaretinde bulundu. Türk Eğitim Sen Yönetime seçilen Genel merkez Yönetim Kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledik. Genel Merkez yöneticileri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Fikret AKTAĞ

TÜRKAV Çorum İl Başkanı

Toplam 75 defa okunmu?tur.
Eklenme Tarihi : 11.4.2018 23:21:33
Payla? | |
AHMET BAŞ,   NİĞDE,  28.5.1978
MURAT NAME,  ADANA,  28.5.1979
HAKAN ÇELEBİ,  İZMİR,  28.5.1980
HÜSEYİN GÜMÜŞ,   K.MARAŞ,  28.5.1980
HÜSEYİN GÜRBÜZ,   K.MARAŞ,  28.5.1980

Sizleri minnet ve sükran duygularımızla yadediyoruz. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun. (Amin);
Ruhları için FATIHA
TÜRKAV GENEL MERKEZI        
Şahsınıza yapılan kötülüğü affedin, milletinizie yapılanı affetmeyin. Hz.Ali (r.a)
» Aktif Ziyaretçi 1
» Bugün Gelen 206
» Toplam Ziyaretçi 8971372
SAYIN ZİYARETÇİMİZ
» Bu sitemizi ziyaretiniz
Paylaş | |
Eti Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 54/4 - Çankaya / ANKARA Telefon ve Belgegecer :( 0312 ) 433 80 70 TÜRKAV Web Sitesi

Copyright © 2016 By Nogay  
Tüm Hakkı Saklıdır.