DÖRTYOL TÜRKAV ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 103.YILDÖNÜMÜ VE ŞEHİTLER GÜNÜ İÇİN KONFERANS DÜZENLEDİ.

DÖRTYOL TÜRKAV ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 103.YILDÖNÜMÜ VE ŞEHİTLER GÜNÜ İÇİN KONFERANS DÜZENLEDİ.

 Dörtyol Türkav geleneksel hale getirdiği Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü dolayısı ile İlçe proğramı dahilinde halk eğitim salonunda 19 Mart Pazartesi günü saat 20 de program düzenledi.
Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda huzur cami imamı Ali Saygal kuranı kerim okudu,Çerkez hoca cami imamı Ahmet Okçu okunan hatim ler ve şehitler için dua yaptı.
Emekli Kurmay Albay Prof Dr.Esat Arslan;ÇANAKKALE DEN AFRİNE isimli konferansında çanakkale zaferini,bugüne kadar verilen mücadeleleri ve Afrin harekatı nı ve sonuçlarını anlattı.
Konferans sonunda Şube Başkanı Reşit Taşkın bir teşekkür konuşması yaparak çanakkale zaferinin ve Afrin harekatının önemi üzerinde durdu.Özellikle şuan ülkemizde herkes kabul etmiştirki;KIZIL ELMA nın Türkün sonsuzluk ülküsü olduğunu ve BOZKURT un Türkün ortak senbolü olduğunu herkes kabul etmiş hatta devlet büyüklerimiz dahi zikretmişlerdir.buda bizleri mutlu etmektedir.Emeği geçen ve katılım saglayan herkese teşekkür ederim.3 aylarınız mübarek olsun.şehitlerimizin mekanı cennet olsun.gazilerimize acil şifalar diliyorum.
Program sonunda konuşmacıya ve imamlara plaket ve çiçek takdim edildi.
Programa bld başkan vekili Hasan Arıkan, yardımcısı Yaşarkı Gürakan,Dörtyol ve Erzin MHP ilçe başkanlarıŞerif Türker ve Mehmet Eser,MHP kadın komisyonu başkanı Ulviye Öner,Dörtyol saadet partisi ilçe bşk,Büyükşehir bölge sormlusu Tansel Demirel,Türk eğitim sen başkanıFatih Saygılı,Ülkü ocağı bşk.Kaan Mehmet Tarhan,Oda başkanları,muhtarlar,meclis üyeleri,stk başkanları ve geniş bir katılım oldu.

Toplam 178 defa okunmu?tur.
Eklenme Tarihi : 20.3.2018 16:04:01
Payla? | |
AHMET BAŞ,   NİĞDE,  28.5.1978
MURAT NAME,  ADANA,  28.5.1979
HAKAN ÇELEBİ,  İZMİR,  28.5.1980
HÜSEYİN GÜMÜŞ,   K.MARAŞ,  28.5.1980
HÜSEYİN GÜRBÜZ,   K.MARAŞ,  28.5.1980

Sizleri minnet ve sükran duygularımızla yadediyoruz. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun. (Amin);
Ruhları için FATIHA
TÜRKAV GENEL MERKEZI        
Bazı idealler o kadar değerlidir ki, o yolda mağlup olmak bile zafer sayılır. Xcentius
» Aktif Ziyaretçi 1
» Bugün Gelen 197
» Toplam Ziyaretçi 8971363
SAYIN ZİYARETÇİMİZ
» Bu sitemizi ziyaretiniz
Paylaş | |
Eti Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 54/4 - Çankaya / ANKARA Telefon ve Belgegecer :( 0312 ) 433 80 70 TÜRKAV Web Sitesi

Copyright © 2016 By Nogay  
Tüm Hakkı Saklıdır.