KAHRAMAN ORDUMUZUN YANINDAYIZ

KAHRAMAN ORDUMUZUN YANINDAYIZ

 TÜRKAV ÇORUMDAN JANDARMAYA DESTEK ZİYARETİ

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çorum Şube Başkanı Fikret AKTAĞ ve yönetim kurulu üyeleri Tahsin Boyacı, Mustafa YILDIRIM, 
Ali Rıza ERDEM ve Fatih YILMAZ, ÇORUM İl Jandarma Komutanı J.Kıd. Albay Abdurrahman BAŞBUĞ’u ziyaret ederek; kahraman ordumuza desteklerini beyan ettiler.

Ziyarette Türkav Başkanı AKTAĞ; Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyindeki “Zeytin Dalı Operasyonu” Afrin bölgesinde bulunan çeşitli terör örgütlerini ve yandaşlarını etkisiz hale getirecektir. Türk devleti ve Türk Ordusu istiklal ve istikbalini tehlikeye sokacak içteki ve dıştaki her türlü oluşumlara ve tehlikelere karşı kendisini savunacak güçtedir. Harekat Türkiye’nin ve Suriye’nin toprak bütünlüğü içindir.

Millet olarak Bizlere düşen görev, iç cepheyi daha da pekiştirmek ve içimizdeki gizli ve sinsi hainlere fırsat vermemek, kutuplaştırıcı değil, sivil toplum örgütleriyle, siyasileriyle, vakıflarıyla ve dernekleriyle tek yumruk ve tek yürek güçlerini birleştirme vaktidir.

Yüreklerimiz ve arşa yükselen dualarımız Afrin’de bu kışta ve bu soğukta vatanını korumaktan başka bir derdi olmayan kahraman ve yiğit Mehmetçiklerimiz için çarpıyor. Ordumuzdan bu kutlu seferde, zaferler bekliyoruz. Vatan savunmasında can veren aziz şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çorum Şubesi Olarak: İçerde ve dışarda teröristlerle ve her türlü terörizme karşı mücadeleye desteğimiz tamdır. Afrin Harekatında Kahraman ordumuzla beraber omuz omuza çarpışmaya, hazır olduğumuzu beyan ediyoruz. Dedi.

İl Jandarma Komutanı J.Kıd. Albay Abdurrahman BAŞBUĞ’u ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Kahraman ordumuz, içerde ve dışarıda her türlü şer cephesine karşı gereken dersi verecek azim ve kararlılıktadır. dedi.

Fikret AKTAĞ
Türkav Çorum Şube Başkanı

Toplam 745 defa okunmu?tur.
Eklenme Tarihi : 5.2.2018 00:22:39
Payla? | |
Şube Faaliyetleri
Ylk Geri Yleri Son   1.Sayfa görüntüleniyor
 Toplam 99 Sayfa :  983  kayyt mevcuttur.
BEKİR İNAN,   ORDU,  24.9.1979
FARUK KARTAL,   İSTANBUL,  24.9.1979
HİDAYET YILMAZ,  UŞAK,  24.9.1979
SABRİ TABAK,  İSTANBUL,  24.9.1979
SADIK KAMİLOĞLU,  SAMSUN,  24.9.1979
VEYSEL EKER,  ADANA,  24.9.1979

Sizleri minnet ve sükran duygularımızla yadediyoruz. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun. (Amin);
Ruhları için FATIHA
TÜRKAV GENEL MERKEZI        
Hata acelenin hayırsız çocuğudur. Ahmet RIFAT
» Aktif Ziyaretçi 1
» Bugün Gelen 1341
» Toplam Ziyaretçi 9611546
SAYIN ZİYARETÇİMİZ
» Bu sitemizi ziyaretiniz
Paylaş | |
Eti Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 54/4 - Çankaya / ANKARA Telefon ve Belgegecer :( 0312 ) 433 80 70 TÜRKAV Web Sitesi

Copyright © 2016 By Nogay  
Tüm Hakkı Saklıdır.